Kamyon Yağlama Servisi

2006 yılından beri ruhsatlı olarak birçok kurum ve kuruluşun ağır vasıta araçlarının yağlama hizmetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmekteyiz.

Altun Su

ALTUNSU 1990 yılında başladığı hizmet sektöründeki faaliyetlerini 2002 yılında gerçekleştirdiği bir revizyon ile ALTUNSU İNŞAAT OTO. TURİZM GIDA SAN. VE TİC. LTD olarak tüzel kişiliğe kavuşmuştur. 20 yıla yaklaşan iş deneyimi ve tecrübesi ile çalışmalarına hala Tuzla ilçesi ağırlıklı olarak devam etmektedir.

1996 yılında 2004 yılına kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi sulama hizmetlerini çeşitli ilçelerde başarılı bir şekilde yerine getirmiştir. İstanbul ili Anadolu Yakası'nda viyadük, mezar , sulama , park ve bahçe hizmetlerini Kartal, Pendik ve Tuzla gibi hızla gelişmekte olan ilçelerinde düzenli çalışmalar yapmıştır.

Devamını oku: Altun Su

Sanayi Su Satışı

ALTUNSU hızlı ve etkin hizmet anlayışı ile kurumsal müşterilerine Sanayi Su Satış hizmetleri vermektedir.

Modern tankerleri ile dolumdan teslimat noktasına kadar hizmetlerinde kaliteye önem vermektedir.

Alt Kategoriler

  • Extensions

    The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla extensions.

Thursday the 20th. Altun Su 2013 Tüm Hakları Saklıdır
QualityJoomlaTemplates.com | Web tasarım: Ayke Bilişim